LİBRA AKADEMİ

Yarına doğru koşar ve kendimize sorarız “Başarı nedir?” veya “Nasıl başarılı olunur?” Başarının ne olduğu sorusu da mutluluğun ne olduğunu sormak gibi cevaplaması zor ve bulmanın emek gerektirdiği bir iştir. Cevaplar oldukça görelidir çünkü zamana mekâna ve kişiye bağlı değişkenleri vardır. İnsanın farkındalığı kadar eski olan bu soruların cevabı kişinin ancak kendisindedir. Kendini tanımak ve doğru bir yola koyulmak ise bazen insanın kendisini de aşan bir şeydir.

İşte o zaman doğru kişiye “danışabilmek” insanın en önemli ihtiyacı olur. Doğru danışman, doğru bilgiyle birlikte uzadıkça uzayacak zahmetli bir yolu daha rahat, keyifli ve kısa hale getirebilir.

Her birimiz dünya için daima birer öğrenciyiz. Zorlu veya kolay yollarda, iyi veya kötü tercihlerle hepimiz birer yolculuğa çıkarız.

Kendinizi tanımanız, doğru yerlere ve kişilere ulaşmanız ve kendinize başarının tanımını yapabilmeniz ve en önemlisi mutlu olmanız için Libra Akademi olarak bilimin ışığında ve eğitimci olmanın bilincinde deneyimlerimizi sizlere aktarmaktan mutluluk duymaktayız.

NE SUNUYORUZ?

Geleceği organize ediyoruz

İnsana dair ve ona ait olanı öğrenmeye çabamızla, üniversitelerin de tüm mekanlar gibi onu yaşatan insanlarla anlamlı olduğunu biliyoruz. İnsanı tanımakla başladığımız süreçte gideceğiniz okullarda bilime, sanata, mekâna ve sonunda yine insanlığa değer katacak olan yine sizler olacaksınız.

Başarılarımız
Online Dersler
Doğru Danışmanlar
Güçlü Program
Sürekli Destek